Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!
Ortalama Puan
5.0
Mükemmel (1)
%100
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap

01.11.2020 21:38
Hızlıca geldi epin kodum teşekkür ederim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla
31.10.2020 22:56
İşinizi iyi yapıyorsunuz gerçekten.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla

Kara Taş, medeniyetimizin başlangıcıydı. Ve lanetli gücüyle medeniyetlerimizin sonu oldu. 

 

Kadim atalarımız, Kara Taş'ın gücünü kullanarak medeniyetler kurdular. Kara Taş'ın gücünü ellerinde tutabileceklerini sandılar ancak  Kara Taş bekledi. Atalarımızın kalplerine hırs, güç ve savaş isteği aşıladı.

Bir gün, bu gücü elde etmek için kılıçlar çekildi. Ve bir daha kınlarına girmediler. 

Calpheon ve Valencia arasında kalan, Kara Taş'ın çıktığı Black Desert, yüzbinlerce maceracının uğrak yeri, çoğunun da ölümlerine neden olarak mezarı oldu. Sonsuz güç peşine düşen iyi ve kötünün arasındaki savaş, çölün kumlarını siyaha boyadı. Sonunda çöle, ona yakışan bir isim verildi. Kara Çöl

Kara Çöl o kadar çok maceracının kanını akıttı ki, Valencia'nın bilgeleri bu çöle yeni ismini verdiler: Kara Çöl. Yolu düşenlerin pusulasız, haritasız, sıcakla, hastalıkla ve canavarlarla boğuşurken düşmanın nereden boğazlarına çökeceklerini bilmediği lanetli bir bölge oldu.

Black Desert dünyasındaki kaderin, hükmedilmeyen güce sahip olmak ve onun düşmanın elinde geçmesini engellemek.Zorlu savaşa hazır mısını maceracı?
Valencia, Altın Çağ
Black desert altın topraklar sonunda karşımızda!

Yeni Valencia kıtasına ve Nesser kraliyet ailesine hoş geldiniz deyin!
Maceracı Genç adam, tanımadığı birinin  yardımı ile sonu olmayan ezeli odaya girdi. Ve çoktan Unutulmuş odaya giden kapı açıldı. Oda altın yığınları ve değerli hazineler ile doluydu.Maceracı adamın gelişini görenler diz çöktü.Maceracı genç adam,beklenmedik bir şekilde karşısında duran değerli hazinelerin karşısında baka kaldı.Özellikle bir eşya dikkatini çekti.Parıltılar saçan altın taca doğru yöneldi ve onu yerinden aldı.Valencia Kraliyet Ailesinin hikayesi bu şekilde başlamış oldu.


 

Yeni Valencia hakkında bilinmesi gerekenler 
Valencia uçsuz bucaksız sonu olmayan çöllere sahiptir ve bu çöllerin yönetimi nesser hanedanlığına aittir. Ancak bu yönetim dışarıdan bakıldığında ne kadar ihtişamlı, bereketli ve olağanüstü mimari yapılarla dolu olsa bile vahşi ve kanlı bir geçmişe sahiptir. Maceracıların ezeli çölde hayatta kalabilmesi için korkunç yaratıklara, sıcak çarpmalarına, ölümcül kum fırtınalarına, hastalık gibi diğer doğal afetlere karşı dayanıklı olması gerekmektedir.Çöle girmeden önce gerekli önlemleri sezip önlemini alarak adım atmalılar.Maceracıların zorlu koşullara dayanabilmesi için yanlarında deve veya fil gibi bineklere ihtiyacı olacaktır.Aynı zamanda çöldeki kavurucu sıcaklıktan kendini koruyabilmesi için saf su ve çadıra ihtiyacı olacaktır.

 

Yeni Valencia Kıtası
Valencia , Mediah bölgesinin doğusunda yer alır.

Yeni Valencia  büyük, uçsuz bucaksız bir kıtaya sahiptir. 
Valencia; Balenos,Calpheon, Serendia ve Mediah bölgelerinin toplamı kadar büyük alana sahiptir.

Calpheon cumhuriyetini ve Valencia imparatorluğunu ayıran altın çöl çorak ve olağanüstü serttir.

Ama kavurucu güneş altında kalan bu çöl, sonsuz uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır.

Yeni Valencia Yaşam tarzı Vaha merkezlidir;

Büyük çölde bir çok vaha bulunmaktadır.

Bu sayede uygarlıklar,birikim ve zengin bir kültür inşa edebildi.

Valencia kıtasının bu kısmına özgü harika mimari, zengin kültür ve yaşam tarzının tadını çıkarın…

Valencia çölü hakkında bilmeniz gerekenler

Çölde nerede olduğunuzu minimap veya dünya haritası aracılığıyla kontrol etmek çok zordur ve maalesef çölde navigasyon kullanamazsınız.

Gündüz güneş çarpması, gece hipotermi olma riski oldukça yüksektir. Hasta olursanız sürekli HP kaybedersiniz.(Güneş çarpması için saf su, hipotermi için yıldız anason çayı içebilirsiniz.Yıldız anason çayını saf su veya damıtılmış su ile yıldız anason kullanarak çayı elde edebilirsiniz).

Geceleri kuvvetli  canavarlar ve gündüzleri gün boyu öldürücü kum fırtınaları ortaya çıkar.(Ölümcül kum fırtınalarından korunmak için çadır kurun veya güvenli bir bölgeye gidin).

Maceracılar eskimiş kürek ile kavurucu ezeli çölde saklanmış hazineleri bulabilirler.

Deve veya fil ile yolculuk yapın. At ile yolculuk ederken hareket hızınız ve performans düşüşü yaşarsınız.

Valencia’da çöl fıstıkları ile fil yakalayabilir ve eğitebilirisiniz. Klan ahır bekçisi ile kaydedebilir ve klan üyeleri ile ortak kullanabilirsiniz. Filler güçlü beceriler edinir ve 3 karakter birden taşıyabilir..Klan adına kaydedilen filleri diğer klan üyeleri de kullanabilir. 

Black Desert Online Paketler

Black Desert Online’da paket satın alarak oyunu oynayabilirsiniz.

Sitemizde ucuz ve güvenli size uygun Black Desert Online paketleri satın alabilirsiniz.
Black Desert Online Ürün içerik bilgileri

Sitemizde güvenilir bir şekilde paket satın alarak oyuna başlayabilirsiniz.
Başlangıç paketi satın aldığınızda oyuna giriş bileti,Bİr tane misafir kartı,Değerli Pakete sahip olursunuz.

Özel paket satın aldığınızda oyun giriş bileti, 3 tane misafir kartı,1 karakter slotu genişletme,değerli paket(30 gün),Elion’un kutsaması x10,aşama-5 at amblemi kuponu,seçilen 1 pet,bilinmeyen boya kutusu x10(etkinlik),beyazlatıcı x10,8 envanter slotu,gümüş işlemeli yaşam elbisesi değişim kuponu(etkinlik)300 inciye sahip olursunuz.

Efsanevi paket içeriğinde oyun giriş bileti,5 adet misafir kartı,2 karakter slotu genişletme,değerli paket(30 Gün),Elion’un kutsaması x10, profesyonel işçi sözleşmesi,aşama-5 at amblemi kuponu,at flütü(kalıcı),seçilen 1 pet,bilinmeyen boya kutusu x30(etkinlik),beyazlatıcı x30,lahr arcien silah/kıyafet seti,16 envanter slotu,gümüş işlemeli yaşam elbisesi değişim kuponu,600 inciye güvenli bir şekilde gamedestek’den satın alarak sahip olabilirsiniz.

Sınırlı paket içeriğinde ise oyun giriş paketi,2 adet misafir kartı,değerli paket(30gün),elion’un kutsaması x5,seçilen 1 pet,bilinmeyen boya kutusu x5,beyazlatıcı x5’e sayfamızdan satın alarak sahip olabilirsiniz.

 

Black Desert Acoin 

Black Desert Online oyun içi alışverişlerde inci kullanılmaktadır. Black Desert Online’da oyun içinden market alışverişlerinde inci kullanabilmek için Acoin satın almanız gerekmektedir. Ucuz ve güvenilir alışveriş için sitemiz 2015 yılından beri hizmet vermektedir ve göz önünde bulundururak istediğiniz  ucuz Acoini satın alabilir oyun içi inciye dönüştürebilirsiniz.

 

Black Desert Acoin oyun içi kullanımı

GAMEDESTEK Sitesinden hızlı ve güven ile satın aldığınız Acoini oyuna giriş yaptıktan sonra inci dükkanından inci kutusu satın almanız gerekir. GAMEDESTEK sitesinden ne kadar Acoin satın alırsanız o kadar oyun içinde inci kutusuna sahip olabilirsiniz.

 

Black Desert Online Acoin ile neler yapılabilir?

GAMEDESTEK’de Ucuz ve güvenli bir şekilde satın almış olduğunuz Acoinleri oyun içinde daha kolay ilerlemek, düşmanlarınıza karşı onlardan daha güçlü silahlara ve bineklere sahip olarak onlara üstünlük ve korkulu anlar yaşatabilirsiniz.

Gücü ve oyun içi daha hızlı ilerleme ile yaşayacağınız keyfi hissetmek için hemen sitemizden güvenli bir şekilde Acoin satın alın.