Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

BUFF NEDİR, NE İŞE YARAR?

Kelime manasıyla Buff; özellikle MMORPG türündeki oyunlarda herhangi bir şeyin veya karakterin gücünü artıran oyun ögeleridir. Aynı şekilde gücü düşüren ögelere de nerf veya debuff denir. 

Asıl konudan sapmadan Buff e-pin, buff cash, buff game code nedir bunları açıklayalım:

BUFF, bir ödeme sistemidir. Peki, ödeme sistemi tam olarak nedir? Ödeme sistemi, herhangi bir ürün için ödeme yöntemleri içerisinde bulunan her bir ödeme türüdür. İşte buff da tam burada devreye giriyor. Buff e-pin kodlarınızı kullanarak birçok oyun veya platformda ödeme yapabiliyorsunuz.

BUFF, oyunculara yönelik harika bir kullanıcı servisidir. Üyelik sistemindeki anlaşmalı oyun ve platformlara giriş yapabilmenizi sağlar. Yine bu oyunlar ve sistem içerisinde kolay ve hızlı bir ödeme yöntemi sunan uygulamadır.

BUFF, birçok ülkede buna bağlı olarak birçok oyunda ve platformda geçerli bir ödeme yöntemidir. Buff size sunduğu birçok özellik sayesinde işlemlerinizi çok hızlı ve kolay bir şekilde sonuçlandırmanızı sağlayacak.

BUFF, Hounds The Last Hope, Paramanya, Seven Knights, Star Wars: Force Arena, Lineage 2:Revolution, Fishing Strike, Marvel Future Fight, First Born gibi oyunlarda kullanılabilmektedir.
 

PVP ve PVE Tabanlı MMORTS Oyun: Hounds The Last Hope

Joygame'in yenilenen yüzü Buff Games tarafından yayınlanan Hounds The Last Hope bilimkurgu öğeleriyle geliştirilen bir nevi zombi oyunudur. Oyunda klasik düz mantıkta takımınız ile beraber hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Tabi bunun yaparken de silahlarınızı geliştiriyor, eskiyen silahları ise diğer oyunculara satıyor/takas ediyor, zombileri, soluncanları, dev yılanları, mutantları, I'm Legend filminden fırlamışçasına ağzı yüzü yamuk yaratık/zombileri avlıyorsunuz. Free2Play bir MMOTPS oyun olduğu için silahları, eşyaları, kalkanları dükkandan satın alıyorsunuz. Dükkanda hem Hounds Kredi hem Hounds Altın geçerlidir. Fakat özel silahlar elbette ki Kredi kullanılarak satın alınıyor. Ne diyelim, Free2Play böyle bir oyun sistemine sahiptir...