Horizon Forbidden West'in 2022'ye ertelendiği bildirildi YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Horizon Forbidden West henüz PC için duyurulmadı, ancak eninde sonunda olacağından eminiz. Sony, Death Stranding , Days Gone ve Forbidden West'in öncülü Horizon Zero Dawn dahil olmak üzere birinci taraf oyunlarını yolumuza getirme taahhüdünü gizlemedi . Ünlü PlayStation'a özel Uncharted bile görünüşe göre bir noktada PC'ye gidiyor . Bu nedenle, Yasak Batı'nın PlayStation sürümünün 2022'nin başlarına ertelendiği ve kaçınılmaz olarak PC'nin gelişini daha da ileri götürdüğü bildiriliyor. 

Gecikmeyle ilgili bir söylenti ilk olarak bu hafta başında Jeff Grubb'un Giant Bomb programı sırasında ( GamesRadar aracılığıyla ) Sony'nin oyunu gelecek yıla ertelemeye "eğilim gösterdiğini" söylediğinde ortaya çıktı , ancak anladığı gibi mesele aslında çözülmemişti. . Ancak bugün yayınlanan bir Bloomberg raporuna göre , karar şimdi verildi ve Horizon Forbidden West gerçekten ertelendi.

Gecikme, PC oyunları için şimdiden canavar bir yıla dönüşen 2022'yi daha da büyütme potansiyeline sahip . Starfield, Stalker 2, Elden Ring ve Baldur's Gate 3 gibi yeni oyunlarla, yalnızca planlanan sürümlere dayanarak unutulmaz bir oyun olarak belirlendi, ancak bir dizi gecikme onu daha da artırdı: Ghostwire: Tokyo, Rainbow Six Extraction , Gotham Knights, Hogwart's Legacy, Sifu, Lord of the Rings: Gollum, Kerbal Space Program 2, Stray ve daha fazlası 2021'den çıkarıldı.

Gecikme şu anda resmi olarak onaylanmadı ve (veya ne zaman) olsa bile, Horizon Forbidden West'i 2022'de PC'de göreceğimiz anlamına gelmiyor: PC'de çıkan Horizon Zero Dawn'da olduğu gibi Orijinal PS4'ün piyasaya sürülmesinden üç yıl sonra Forbidden West, yıllarca yolun aşağısında olabilir. Haziran ayında, PlayStation Studios patronu Hermen Hulst, PC'ye olan ilgiye rağmen, Sony'nin kendi konsollarına öncelik vermeye devam edeceğini söyledi : "Oyunları PC'de yayınlamak hiçbir zaman heyecan verici bir konsol oyunları serisi oluşturma pahasına olmayacak." 

Ancak Horizon Forbidden West, PlayStation 5'e özel değil: PS4'e de geliyor.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?