The Witcher 3, PS5, Xbox Series X Güncellemesi ile Netflix Dizisinden İlham Alan DLC Alıyor YORUMLARI GÖSTER (1) YORUM YAP

The Witcher 3: Wild Hunt yolculuğunun bittiğini mi düşündünüz? Tekrar düşünün, çünkü WitcherCon, fantezi oyunu için yeni nesil güncellemeye ek olarak, CD Projekt RED'in fantastik macerasına ilham veren kitapların Netflix serisi uyarlamasından ilham alan yeni DLC'yi de aldığını doğruladı . 

The Witcher 3, bir süredir bildiğimiz PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC'deki açık dünya video oyunu için yeni nesil yükseltmeler alıyor, ancak bilmediğimiz şey, orada olduğuydu. geri dönmek için içerik eklendi. Resmi The Witcher Twitter hesabı, The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition'ın kapak resmine bir bakış sundu ve eklenen içerik hakkında daha fazla bilginin "yakında" geleceği sözünü verdi.

Oyunla ilgili en son güncelleme, ilk WitcherCon deneyiminin bir parçası olarak bugün yayınlanan Witcher haberlerinin sadece küçük bir kısmı. Daha önce, Netflix'in The Witcher  2. sezonunun ilk tam fragmanını ve ayrıca 17 Aralık için belirlenen bir çıkış tarihini, yeni bir koleksiyon serisini ve daha fazlasını aldık  ! Daha önceki kapsamımıza buradan göz atarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz . 

Oyunun kendisi ile ilgili olarak, The Witcher 3 topluluktan sayısız ödül ve övgü kazanan olağanüstü bir RPG deneyimiydi . Önceki oyunlardan daha büyük genişlemeler, oyuncuyu büyüleyen bir hikaye ve alt edilmesi gereken korkunç canavarlarla, oyunlara üçüncü giriş, Geralt ile ilgili deneyimlerin kremasıydı. Wild Hunt'ın yeni nesil güncellemesi, hem serinin gazileri hem de oyuna yeni girenler için harika. Ayrıca The Witcher topluluğunun geleceği için de harika, özellikle de bu evrende geçen yeni bir oyun olduğu için. CD Projekt RED'den yolda.


Yorum Yap

14.07.2021 17:34
Sonunda beklenen oldu desene :)
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla
Yanıtlar (1)
  • Tuğçe Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla 14.07.2021 17:36
    Bayadır oyun güncelleme yapmıyordu Netflixide işin içine katması güzel olmuş :)